REKLAMApluszak
REKLAMAOlszta

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 listopada 2015, 11:52

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum ICSTiR.)

Na stadionie miejskim już po raz kolejny przeprowadzono Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców i Dziewcząt o Puchar Tymbarku "Z Podwórka na Stadion".

Organizatorem rozegranego w czwartek turnieju było ICSTiR przy współudziale WMZPN w Olsztynie. Wystąpiło 14 drużyn z Iławy, Tuszewa, Lubawy, Susza, Wikielca i Rudzienic. Sędziowali Łukasz Puchta i Łukasz Bedra z ICSTiR. Drużyny, które uplasowały się na pierwszych miejscach, zapewniły sobie bezpośredni awans do finału wojewódzkiego. Gratulujemy!  

Warto wspomnieć też o tym, że Iława już trzy razy pod rząd była gospodarzem turnieju finałowego. Być może właśnie w naszym mieście rozegrany zostanie także finał rozgrywek "O Puchar Tymbarku" w 2016 roku, ale ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła. 

Awans wywalczyli:

U-8 (chłopcy) 1. Mały Jeziorak Iława (trener Tomasz Szpadkiewicz) U-10 (chłopcy) 1. Mały Jeziorak Iława (trener Tomasz Szpadkiewicz) U-10 (dziewczęta) 1. Mały Jeziorak Iława (trener Tomasz Szpadkiewicz i Kamil Jędrzejewski) U-12 (chłopcy) 1. SP nr 4 Iława (trener Tomasz Demczak) U-12 (dziewczęta) 1. Mały Jeziorak Iława (trener Tomasz Zakierski)

Fot. Archiwum ICSTiR.

REKLAMANAJLAK
Swojak

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7982 sekundy