REKLAMAMichał Młotek
REKLAMAOlszta

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 listopada 2015, 11:54

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

Firma PDB Brodnica, która na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad remontowała odcinki DK nr 16 biegnące przez Iławę, wykonała już większą część pracy. Tym samym kończą się kilkutygodniowe utrudnienia dla kierowców.

Zakres robót obejmował sfrezowanie nawierzchni jezdni i ułożenie nowej, wymieniono także krawężniki na rondzie. Część mieszkańców komentowała, że droga, ze względu na dobry stan wizualny, nie wymagała jeszcze remontu, ale administrator drogi, czyli Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, argumentowała, że pojawiły się niewidoczne dla oka nierówności, które wymagały naprawy.

Wykonawcy pozostał do ukończenia jedynie kilkumetrowy odcinek jezdni przy ulicy Konstytucji 3 Maja, a także oznakowanie pasów. Większych utrudnień dla kierowców już nie będzie.

Fot. Info Iława.

REKLAMAgeodeta
REKLAMADebata

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.303 sekundy