REKLAMAZDZ
REKLAMAsuknie

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 listopada 2015, 11:55

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. KPP w Iławie.)

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Powiatowej Policji w Iławie wspólnie z prokuraturą zakończyli aktem oskarżenia dochodzenie przeciwko 28-latkowi. Mężczyzna, wykorzystując otwarte okno, wszedł do jednego z mieszkań w Iławie i ukradł telewizor, dekoder, złoty łańcuszek oraz zegarek. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Część skradzionych przedmiotów udało się odzyskać. Po odebraniu zgłoszenia policjanci przeszukali pobliski teren i odnaleźli skradziony telewizor i dekoder. Zauważyli także trzech mężczyzn, którzy dziwnie się zachowywali. Mieli przy sobie łom oraz gumowe rękawice. Policjanci zatrzymali trzech mieszkańców Iławy. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu.

W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że kradzieży dokonał jeden z zatrzymanych, 28-letni mieszkaniec Iławy. Mężczyźnie przedstawiono już zarzuty. Podejrzany przyznał się do kradzieży i poddał się dobrowolnie karze.

TEMATY na sygnale
REKLAMANAJLAK
REKLAMAJysk

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
REKLAMAreperator
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMALuxbud
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3318 sekundy