REKLAMAKurza góra
REKLAMAOlszta

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 listopada 2015, 11:57 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum własne. Zdjęcie ilustracyjne. )

Zarzuty kradzieży i usiłowania kradzieży usłyszeli trzej dobrze znani iławskim policjantom mężczyźni. Funkcjonariusze zauważyli ich na jednej z lokalnych z ulic, gdy ci nieśli worki z ukradzionym przed chwilą towarem.

Podczas patrolowania iławskich ulic policjanci zauważyli trzech dobrze znanych im mężczyzn. 55–latek wspólnie ze swoimi młodszymi znajomymi niósł piwo w zgrzewkach, soki, wina oraz worki z ziemniakami i czerwoną kapustą. Funkcjonariusze wiedzieli, że mężczyźni ci byli wielokrotnie karani, m.in. za kradzieże. Podczas rozmowy z mieszkańcami Iławy ustalili, że i tym razem niesione przez nich artykuły spożywcze pochodziły z przestępstwa. Sprawcy na chwilę przed zatrzymaniem ukradli je z jednego z iławskich lokali gastronomicznych.

Funkcjonariusze zatrzymali 55–latka i jego znajomych, a skradzione mienie przekazali pokrzywdzonemu.

Sprawcy usłyszeli już zarzuty. Jak się okazało, nie było to ich jedyne przewinienie. Jak ustalili policjanci, mężczyźni wielokrotnie kradli alkohol z lokalnych marketów, co zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Dlatego każdy z podejrzanych usłyszał jeszcze dodatkowo po kilka zarzutów kradzieży oraz usiłowania kradzieży alkoholu.

Wszyscy mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów i dobrowolnie poddali się karze.

TEMATY na sygnale
REKLAMAskup złomu

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~a. 1 ponad rok temu

    Co za debile.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASprzątanie
Artykuł załadowany: 0.5056 sekundy