REKLAMAPanczen1
REKLAMAprofi

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 listopada 2015, 11:58

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

Wykonanie tego zadania raczej nie będzie kosztowało fortuny (dokładny koszt poznamy po rozstrzygnięciu przetargu i wyłonieniu wykonawcy), a przyczyni się do podniesienia atrakcyjności Starego Miasta. Ratusz jeszcze w tym roku odnowi różaną rabatę na Placu Bandurskiego.

Zaplanowano wykopanie i selekcję istniejących róż, wyrównanie powierzchni rabaty, nasadzenie róż okrywowych, rabatowych i szczepionych na pniu, a także nasadzenie krzewów żywopłotowych (bukszpanu wieczniezielonego) oraz krzewów ozdobnych (lawendy wąskolistnej i jałowca płożącego).

Wyłoniona w drodze przetargu firma zadanie wykona do połowy grudnia b.r., choć oczywiście efekty tej pracy zobaczymy w pełnej krasie dopiero w przyszłym sezonie wiosenno-letnim.

Rabata zorganizowana zostanie w formie pięciu okręgów, tak jak na przedstawionym poniżej projekcie (kliknij, by powiększyć):

REKLAMAgeodeta
REKLAMAogłoszenie

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2746 sekundy