ZDZ
REKLAMAZielona aleja

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 listopada 2015, 10:00

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Złożona z kwiatów i krzewów ozdobna kompozycja, której litery składają się na wyraz "Iława", to jedna z bardziej znanych re)

W przyszłym tygodniu Wydział Bieżącego Utrzymania Urzędu Miasta w Iławie zrealizuje w naszym mieście ostatnie w tym roku nasadzenia kwiatów ozdobnych. To już ostatnia szansa na to, by, u progu zimy, dodać miastu koloru i uroku.

W donicach przy ulicy Niepodległości (w okolicy ratusza oraz poczty), a także przy ulicy Sobieskiego pojawi się 100 sztuk chryzantem. Będą to już ostatnie nasadzenia roślin ozdobnych w tym roku.

Wydział Bieżącego Utrzymania Urzędu Miasta w Iławie, który koordynuje m.in. tę kwestię, w tym roku zlecił zasadzenie w miejskich rabatach łącznie około 16 tysięcy kwiatów, wydając na ten cel nieco ponad 52 tysiące złotych.

Wypada tylko mieć nadzieję, że kwiaty nie padną łupem złodziei, tak jak dzieje się to już niestety na iławskich cmentarzach. O pierwszych kradzieżach na terenie nekropolii poinformowała Straż Miejska, która w efekcie podjęła w tych miejscach wzmożone kontrole. W przypadku zaobserwowania kradzieży lub jej próby strażnicy proszą o kontakt pod numerami telefonów 89-649-25-21 lub 660-735-162.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAogłoszenie

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4359 sekundy