REKLAMAMOS
REKLAMAZielona aleja 2

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 listopada 2015, 10:23

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum własne. )

Choć pogoda wciąż sprzyja żeglowaniu, to jednak kalendarz jest nieubłagany. Pora zakończyć sezon żeglarski 2015. Z tej okazji Port Śródlądowy w Iławie zaprasza na piknik, który odbędzie się w najbliższą sobotę w godzinach 10:00- 15:00.

Amatorskie wyścigi Fun Race, podsumowanie sezonu żeglarskiego, otwarcie Żeglarskiej Izby Pamięci, wystawa "Trzeci Wymiar Mazur”, pokazy makiety Kanału Elbląskiego oraz uroczyste podsumowanie sezonu żeglarskiego i wodniacki poczęstunek - to główne atrakcje, jakie przygotowali organizatorzy pikniku z okazji zakończenia sezonu żeglarskiego 2015. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 10 października, w Porcie Śródlądowym w Iławie.

Organizatorem wydarzenia są Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, Stowarzyszenie Sportów Wodnych oraz Port Śródlądowy w Iławie.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWlodkowic
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMABratian
REKLAMASzkoła2
Artykuł załadowany: 0.6462 sekundy