ZDZ
REKLAMAPatrz

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 listopada 2015, 10:24 komentarzy 2

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum własne. Tu odcinek drogi powiatowej w Gałdowie. Jak widać, remont jest tu niezbędny. )

Ucieszą się kierowcy z kilku miejscowości na terenie gminy wiejskiej Iława. Jeszcze w tym roku ukończona zostanie odnowa nawierzchni bitumicznej dwóch odcinków dróg powiatowych, które obecnie znajdują się w złym stanie technicznym.

Powiatowy Zarząd Dróg w Iławie wygospodarował środki finansowe na realizację remontów odcinków dróg powiatowych na terenie gminy Iława. Obecnie oba znajdują się w złym stanie technicznym i, choć łącznie odnowa nawierzchni obejmie odcinek o niewielkiej długości (1,3 km), to kierowcy z pewnością będą zadowoleni, że wreszcie ruszają tak potrzebne remonty.

Roboty obejmą liczący 400 m odcinek drogi powiatowej Tynwałd - Rudzienice oraz liczący 900 m odcinek drogi powiatowej Różanki - Gałdowo - Gulb.

Termin wykonania zamówienia to 20 listopada b.r. Na czas realizacji inwestycji kierowcy powinni spodziewać się utrudnień, ale drogi będą przejezdne.

Powiatowy Zarząd Dróg jest na etapie wyłaniania wykonawcy robót. Na oferty czeka do 8 października.

REKLAMAPellet
REKLAMAogłoszenie

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Radek 2 ponad rok temu

    Już niedługo trzeba będzie zająć się łataniem drogi Iława - Susz. Po roku od oddania do użytkowania pojawiają się pęknięcia. Po zimie to już będą wyrwy. W głowie się nie mieści. Czy te drogi są robione z papieru?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~marcin 1 ponad rok temu

    A droga starzykowo gardzien?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAKOMA
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAzajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2966 sekundy