REKLAMAYasumi
REKLAMAZielona aleja 2

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 listopada 2015, 10:38

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie ilustracyjne. )

Na co zwrócić uwagę w informacji o stanie swojego konta w ZUS? Co przyniesie elektroniczne zwolnienie lekarskie? Jak poruszać się po własnym profilu na Platformie Usług Elektronicznych? Na te i wiele innych pytań można będzie uzyskać odpowiedź podczas Dni Ubezpieczonego, które w Inspektoracie ZUS w Iławie potrwają od 7 do 9 października.

Dni Ubezpieczonego to akcja informacyjno-edukacyjna, skierowana do największej grupy klientów ZUS, czyli do osób ubezpieczonych. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest Informacja o stanie konta ubezpieczonego w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, jako informacja ważna dla przyszłości każdego ubezpieczonego. Kolejnymi tematami będą: e-zwolnienie lekarskie i konto na Platformie Usług Elektronicznych, które pomaga na bieżąco kontrolować stan naszych finansów w ZUS oraz to, czy pracodawca odprowadza za nas składki.

Codziennie na Sali Obsługi Klienta wspólnie z pracownikami Inspektoratu ZUS w Iławie dyżurować będą specjaliści z innych iławskich instytucji.

7 października: 10.00 - 13.00, Powiatowy Urząd Pracy i Urząd Skarbowy, 10.00-14.00 – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

8 października: 10.00 - 13.00, Urząd Skarbowy

9 października: 10.00 - 14.00, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, 10.00 - 13.00, Urząd Skarbowy.
Ponadto w godzinach od 09.00 do 13.00 eksperci z Oddziału ZUS w Elblągu będą udzielać telefonicznych porad i informacji osobom ubezpieczonym pod numerem telefonu 55 641 36 79.

- Do dyspozycji naszych klientów przygotowane zostały specjalne materiały informacyjne: ulotki i poradniki - informuje Agnieszka Cybulska, rzecznik prasowy Oddziału ZUS w Elblągu. - Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Warto wiedzieć więcej!


REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAchełmzyca
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3634 sekundy