REKLAMABANK
REKLAMAbanieczka2

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 listopada 2015, 10:45

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Źródło: GDDKiA Oddział w Olsztynie.)

W środę, 30 września, ogłoszono przetarg ograniczony na projekt i budowę obwodnicy Nowego Miasta Lubawskiego w ciągu drogi krajowej nr 15. Wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu zainteresowani wykonawcy mogą składać do 2 listopada. Zakończenie budowy liczącej 18 kilometrów obwodnicy, która Nowe Miasto ominie od wschodu, planuje się na połowę 2020 roku.

Inwestycja realizowana będzie w systemie „Projektuj i buduj”. Zadaniem wyłonionych w przetargu wykonawców będzie, przed przystąpieniem do prac budowlanych, wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej. Zakończenie robót budowlanych planowane jest na połowę 2020 r. Obwodnica o długości 18 km ominie Nowe Miasto Lubawskie od wschodu.

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu ograniczonego, co oznacza, że w pierwszym etapie będą składane wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu. Do drugiego etapu zaproszonych zostanie maksymalnie 20 wykonawców, których wiedza i doświadczenie, potencjał kadrowy oraz zdolność ekonomiczna i finansowa będzie spełniała warunki określone w treści ogłoszenia o zamówieniu. Następnie oferty złożone przez dopuszczonych do udziału w postępowaniu wykonawców zostaną ocenione w oparciu o trzy kryteria: cenę, termin wykonania oraz proponowany okres gwarancji. Podpisanie umowy z wykonawcą przewiduje się na grudzień 2016 r.

Na podstawie informacji Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (Oddział w Olsztynie).

TEMATY Region
REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAreperator
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMATelefon zaufania
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4376 sekundy