REKLAMAPluszak
REKLAMAAldortax

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 listopada 2015, 10:51

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

Za naszym pośrednictwem czytelnik Marcin wnioskuje o remont zniszczonych schodów w pobliżu niepublicznego przedszkola przy ulicy Kościuszki w Iławie. Sprawę przekazaliśmy miejskim radnym z prośbą o interwencję.

Oto treść listu w tej sprawie nadesłanego na kontakt@infoilawa.pl.

"Chciałem zainteresować Państwa sprawą popękanych schodów, które znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie niepublicznego przedszkola Guguś na ulicy Kościuszki 37. Na razie jest ciepło, więc jakoś można po tych schodach chodzić w miarę bezpiecznie, ale jak spadną liście, a zimą przykryje je śnieg, a co gorsze lód, to aż prosi się o nieszczęście. Tylko czekać, aż ktoś się poślizgnie, albo co gorsze jakieś dziecko złamie nogę. Kto wtedy będzie za to odpowiadał.? Czy naprawdę musi dojść do nieszczęścia, żeby tymi schodami ktoś się zajął? Chyba miasto powinno dbać o bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców."

Od redakcji: przedstawionym przez naszego czytelnika problemem zainteresowaliśmy miejskich radnych, których zapytaliśmy o to, czy jest szansa na wykonanie tego zadania w najbliższym czasie. Gdy wcześniej w podobny sposób przedstawiliśmy radnym inną sprawę, była ona dyskutowana podczas sesji rady. Gdy uzyskamy odpowiedź, poinformujemy o tym na portalu. 

REKLAMANAJLAK
Swojak

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3553 sekundy