REKLAMApluszak
REKLAMAAkademia

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 września 2015, 08:00

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum własne. )

Znamy już wykonawcę i koszt remontu zabytkowej willi przy ulicy Sienkiewicza, zajmowanej przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Iławie. Przypomnijmy, że roboty mają zostać ukończone w ekspresowym tempie, tj. do 20 grudnia b.r. Za 817 tysięcy złotych wykona je firma Budoprzem z Olsztyna.

Zabytkowa willa położona przy ulicy Sienkiewicza wkrótce odzyska swój dawny blask. Zlecony przez Sanepid gruntowny remont obejmie przełożenie pokrycia połaci dachowej z dachówki ceramicznej, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, renowację istniejącej elewacji budynku oraz przebudowę wejścia do budynku od strony parkingu z przystosowaniem dla osób ograniczonych ruchowo, a także renowację ogrodzenia od strony frontowej budynku.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna rozstrzygnęła już przetarg na wykonanie tego zadania. Najkorzystniejszą ofertę złożyło olsztyńskie przedsiębiorstwo Budoprzem. Wartość zlecenie opiewa na kwotę 817 tysięcy złotych, a - zgodnie z udostępnionymi dokumentami - wykonawca będzie miał czas do 20 grudnia na ukończenie robót.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAogłoszenie

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAzajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2966 sekundy