REKLAMAfredom
REKLAMAAkademia

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 sierpnia 2015, 08:04

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

Na cmentarzu komunalnym przy ulicy Ostródzkiej w Iławie zostanie wykonana rozbudowa układu komunikacyjnego. Będzie ona polegała przede wszystkim na utwardzeniu ciągu komunikacyjnego kostką brukową i przebudowie istniejącego punktu poboru wody. Na cmentarzu pojawią się też nowe ławeczki i stojaki na rowery.

Zadanie ma zostać ukończone jeszcze przed tegorocznym Dniem Wszystkich Świętych.
Obecnie nawierzchnia przeznaczonego do przebudowy odcinka jest gruntowa. Jesienią powoduje to częste zaleganie w tym miejscu obfitego błota. Obramowanie nawierzchni stanową natomiast zniszczone obrzeża betonowe.

W ramach miejskiej inwestycji ma zostać utwardzony odcinek ciągu komunikacyjnego o długości około 90 metrów. Zostanie on wyłożony betonową kostką brukową. Przebudowany zostanie również istniejący punkt poboru wody. Na cmentarzu pojawią się również nowe ławeczki (3 sztuki), a także stojaki na rowery.

Wykonawca, który zostanie wyłoniony na początku września, będzie miał czas do 23 października na ukończenie robót. 

Przebudową zostaną objęte ciągi komunikacyjne, które obecnie mają nawierzchnię gruntową.


REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3157 sekundy