REKLAMApluszak
REKLAMAOlszta

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 sierpnia 2015, 15:04

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

Jeszcze dzisiaj, tj. w środę, 19 sierpnia, w centrum Iławy w okolicy ulicy Kopernika mogą pojawić się pierwsze utrudnienia dla kierowców, pieszych i rowerzystów w związku z przystąpieniem wykonawcy, firmy SKANSKA, do budowy drogi dojazdowej do nowej siedziby sądu wraz z parkingami. Zmiany w organizacji ruchu potrwają do końca lipca przyszłego roku. Jest to równocześnie termin ukończenia inwestycji.

Część terenu zostanie wyłączona z ruchu pojazdów, a tam, gdzie będzie można wjechać, będzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 30 km/h (to zresztą projektowana prędkość w tym miejscu również po ukończeniu prac). Można się również spodziewać znaków ostrzegających kierowców przed jednostronnym zwężeniem jezdni oraz prowadzonych robotach budowlanych. 

Wśród utrudnień, o których informują wykonawca i inwestor, będą też m.in. zamknięte chodniki (jeden na maksymalnie 3 dni robocze, a drugi - na jeden dzień).

Utrudnienia i zmiany mają trwać do 31 lipca 2016 roku.

Administrator terenu prosi o zapoznanie się z mapką i o ostrożność.

Mapka. Oznakowanie i organizacja ruchu na czas wykonywania robót drogowych (kliknij, by powiększyć):

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3346 sekundy