REKLAMAPluszak
REKLAMAZielona aleja

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 lipca 2015, 08:57 komentarzy 2

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum własne. Ulica Jagiellończyka w Iławie.)

Na naszą redakcyjną skrzynkę mailową otrzymaliśmy kolejny sygnał od czytelnika. Tym razem iławianka za naszym pośrednictwem apeluje do władz miasta o przeprowadzenie remontu chodnika przy ulicy Jagiellończyka. Jak czytamy w liście na ten temat, ulica jest krótka, więc przeprowadzenie tej inwestycji nie obciążyłoby nadmiernie budżetu miasta, a zmieniłoby wizerunek urokliwej okolicy.

Oto treść listu, który otrzymaliśmy w tej sprawie.

"Chciałam zwrócić uwagę na chodnik na ulicy Jagiellończyka w Iławie. Wokół piękne i równe chodniki, a główne dojście do mostu na Iławce, które właśnie prowadzi przez ulicę Jagiellończyka, trąci głęboką komuną. Stare, nierówne i popękane płyty chodnikowe szpecą pełną uroku uliczkę, na której możemy oglądać piękne drzewa. Niestety, tego samego nie możemy powiedzieć o chodnikach. Jest to dość krótka ulica, więc wymiana chodnika nie obciąży chyba budżetu miasta, a zdecydowanie zmieni wizerunek okolicy."

Masz postulat, skargę, wniosek, a może coś lub kogoś warto pochwalić? Napisz do nas na kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
Swojak

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Darek Z. 2 ponad rok temu

    Skoro mówi się że ulica Kościuszki to najładniejsza ulica w mieście, to już zadbajmy żeby uliczki do niej przylegające, a szczególnie taka która prowadzi na mostek na Iławce były atrakcyjne wizualnie nie tylko dla mieszkańców ale też przede wszystkim dla turystów, skoro nazywamy się miastem turystycznym, nie wspominając już o tym że wszystkie elewacje zabytkowych budynków przy tej ulicy powinny być dawno poddane renowacji, jest ich niewiele, a nawet o nie, nie możemy zadbać !

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Piotr 1 ponad rok temu

    Jak już miasto upora się z ulicą Jagiellończyka to może wreszcie zajmie się ulicą Kraszewskiego, która nie trąci "komuną" tylko wsią a jest krótsza niż Jagiellończyka.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3199 sekundy