REKLAMAmodera2
ZDZ

Sport

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 czerwca 2015, 17:19 komentarzy 4

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Karol Synowiec. )

Podczas dzisiejszego posiedzenia Zarządu Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej podjęto decyzję, że o wolne miejsca A-klasie będą rozegrane mecze barażowe. Dzięki temu ITR Jeziorak Iława wciąż ma szansę na dołączenie do wyższej klasy rozgrywek w najbliższym sezonie. 

Przypomnijmy, że w zakończonym już sezonie piłkarskim ITR Jeziorak Iława zajął czwarte miejsce w tabeli B-klasy, co było dużym rozczarowaniem i skutkowało brakiem awansu do wyższej klasy rozgrywek. Po dzisiejszej decyzji WMZPN pojawiła się jednak nowa szansa i Jezioraka zobaczymy w meczach barażowych.

Spośród lokalnych drużyn szansę ma również Olimpia Kisielice (spadkowicz z A-klasy, który w barażach będzie walczył o utrzymanie).

Jednym z postanowień zarządu jest to, że drużyny muszą zagrać w składach, które grały podczas zakończonego sezonu.  

REKLAMAprofi

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Sis 4 ponad rok temu

  Marek, jesteś cienki Bolek, tak jak cały sisiorak.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~VeB 3 ponad rok temu

  Panie Łukiewski!!! Po jaką cholerę każdorazowo przyjmujecie (uprzednio prosząc kluby o konsultacje) regulaminy rozgrywek i tym podobne dokumenty skoro na końcu i tak robicie, co chcecie?! A decyzje te najczęściej są po myśli klubów takich jak ITR, które na boisku nie potrafią wykazać swojej wyższości nad przeciwnikiem, ale mają kasę i znajomości. Poza tym ciągłe zmienianie zasad gry nie przystoi takiej organizacji jak wojewódzka centrala piłkarska.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kibic z A-klasy 2 ponad rok temu

  Zawsze w regulaminie był zapis, że ratuje się ostatnia drużyna w lidze, a drużyna z niższej ligi nigdy nie miała prawa do barażu... Więc Olimpii mówimy TAK, Jeziorakowi stanowcze NIE

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kopacz ze wsi 1 ponad rok temu

  Czyli w Warmińskim Związku nadal rządzi beton. Panie Łukiewski, nie wstyd Panu?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAbako2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4698 sekundy