REKLAMAmodera2
ZDZ

Sport

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 czerwca 2015, 15:14

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

Swój ostatni mecz w tym sezonie zawodnicy UKS-u Orzeł Ulnowo zagrali przy pełnych trybunach i entuzjastycznym dopingu zgromadzonych na miejscowym stadionie kibiców. Po spotkaniu, zakończonym bardzo wysokim zwycięstwem, zawodnicy i kibice dali wyraz swojej radości z awansu do wyższej klasy rozgrywek.

UKS Orzeł Ulnowo pożegnał się z B-klasą. Drużyna właśnie zakończyła swój ostatni mecz w tym sezonie. Na miejscowym stadionie gospodarze podejmowali piłkarzy Iskry Smykówko, którzy musieli uznać wyższość zawodników Orła - spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem UKS-u 5:0. Autorami bramek byli Wenderski, Sikorski (2) i Klimek (2).

Po zakończonym meczu przyszła pora na świętowanie awansu do A-klasy. Nie zabrakło szampana i tortu, a piłkarze z boiska schodzili w rytm niezapomnianego utworu "We are the champions" i głośno oklaskiwani przez licznie zgromadzoną na trybunach publiczność. Wcześniej nad boiskiem przeleciały wypuszczone z klatki gołębie, nie zabrakło też kilku rac dymnych i podrzucania trenera. Był też moment wzruszający: piłkarze i kibice nie zapomnieli o Kamilu Zwierzyńskim, zawodniku klubu, który zginął w tragicznym wypadku w kwietniu br. Na boisko wniesiono koszulkę z numerem Kamila.

Fot. Info Iława.

REKLAMAprofi

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAmodera
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAbako2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5018 sekundy