REKLAMAfredom
REKLAMASadek

Sport

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 czerwca 2015, 09:09

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. zakrzenskisport.pl. Na zdjęciu Wojciech Figurski. )

Zespół ITR-u Jeziorak Iława rozgrywki w nowym sezonie rozpocznie pod opieką nowego trenera. Najprawdopodobniej będzie to Wojciech Figurski, piłkarz IV-ligowego Motoru Lubawa. Obecny szkoleniowiec, Andrzej Tołstik, ma się natomiast zająć juniorami.

Jak poinformował nas Andrzej Sobiech z władz Jezioraka, kolejny sezon zespół ITR-u Jeziorak Iława rozpocznie z nowym trenerem. Obecnie trwają rozmowy z kilkoma osobami, ale najprawdopodobniej nowym szkoleniowcem zostanie Wojciech Figurski, obecnie piłkarz IV-ligowego zespołu Motor Lubawa, który byłby grającym trenerem. Jeśli do angażu dojdzie, byłby to dla Figurskiego trenerski debiut. Zawodnik swoją piłkarską karierę zaczynał właśnie w Jezioraku, którego jest wychowankiem. Grał również w barwach Warmii Grajewo, Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie, Startu Działdowo, Sokoła Ostróda i Motoru Lubawa.

Nawiązanie współpracy z Wojciechem Figurskim nie oznacza jednak definitywnego rozstania z obecnym trenerem, Andrzejem Tołstikiem, który w przyszłym sezonie ma poprowadzić juniorów.      

W przyszłym sezonie trener Andrzej Tołstik ma zająć się pracą z juniorami. 

REKLAMA:

REKLAMANAJLAK
REKLAMAprofi

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3883 sekundy