REKLAMAKurza góra
REKLAMAprofi

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 czerwca 2015, 13:43 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława.)

Przy ulicy Kraszewskiego w Iławie powoli dobiega końca budowa nowego miejskiego placu zabaw. Ponad 2000m2 powierzchni z 10 urządzeniami do zabaw, 10 ławkami, 4 koszami na śmieci i zieloną alejką edukacyjną - z takiego nowego terenu rekreacyjnego już wkrótce będą mogli korzystać mieszkańcy.

Plac powstaje na trzech, dotychczas nieatrakcyjnych, niezagospodarowanych działkach przy ulicy Kraszewskiego w Iławie. Inwestycję realizuje na zlecenie Urzędu Miasta w Iławie lokalna spółka komunalna Spomer, która zadania podjęła się za 114 tysięcy złotych.

Na ukończenie inwestycji firma ma czas do końca czerwca br. i o żadnym opóźnieniu raczej nie może być mowy. Wykonawca ukończył już najbardziej czasochłonną część inwestycji: ukształtowano teren, położono chodniki, zamontowano ławki, wykonano też nasadzenia i ogrodzenie placu. Na montaż czekają jeszcze tylko urządzenia do zabaw dla dzieci. Najmłodsi użytkownicy będą mieli do swojej dyspozycji piaskownicę, bujak, zestaw sprawnościowy, karuzelę, huśtawkę wagową, huśtawkę podwójną, zjeżdżalnię, drążek podwójny oraz dwie ścianki wspinaczkowe, czyli łącznie 10 urządzeń. 

Fot. Info Iława. Zdjęcia z wtorku, 16 czerwca.

REKLAMAskup złomu

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~sfrustrowany 1 ponad rok temu

    Super. Szkoda tylko , że wszystkie te inwestycje dzieją się w ostatnich latach jedynie w okolicach Lipowego Dworu lub Gajerka czy centrum a kompletnie zapomniane jest OS.ostrodzkie i jego okolice. Nie wspomnę ze niemal na całej długości ul. Ostrodzkiej nie ma kosza na śmieci..

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAWlodkowic
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMABratian
REKLAMASzkoła2
Artykuł załadowany: 0.5014 sekundy