REKLAMAincome2
REKLAMApluszak

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 czerwca 2015, 14:42 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława.)

Do dzisiaj, tj. do poniedziałku, 15 czerwca, wykonawca miejskiej inwestycji polegającej na montażu dwóch plenerowych siłowni, miał czas na ukończenie zadania. Poślizgu nie było. Urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu stoją już na Gajerku oraz przy ulicy Kajki.

Zewnętrzna siłownia przy ulicy Chełmińskiej uzupełniła infrastrukturę rekreacyjno-sportową istniejącego placu zabaw położonego w pobliżu siedziby organizacji pozarządowych. W tym miejscu zamontowano trzy podwójne urządzenia.

Druga z siłowni powstała przy ulicy Kajki, w pobliżu bazy wioślarskiej i budynku ośrodka szkoleniowego. Tutaj do dyspozycji użytkowników oddano dwa podwójne urządzenia. 

Inwestycję zrealizowała na zlecenie miasta firma "MEVIUS" z miejscowości Piaski w województwie lubelskim. Koszt zadania to 31 977,61 zł.

Fot. Info Iława. Zdjęcia z poniedziałku, 15 czerwca.

Ul. Chełmińska

Ul. Kajki

REKLAMANAJLAK

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Zenek 1 ponad rok temu

    Na Chełmińskiej jedno urządzenie na drugi dzień już było uszkodzone.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAchełmzyca
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5234 sekundy