REKLAMAPanczen1
REKLAMAOlszta

Kultura

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 czerwca 2015, 13:38

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum Gminy Iława. )

W sobotę, 13 czerwca, mieszkańcy gminy Iława i goście uczestniczyli w XII Festynie Behringowskim w Ławicach. Organizatorzy zadbali o różnorodny program i atrakcje. Nie zabrakło koncertów i występów artystycznych, a także części sportowo-rekreacyjnej i animacyjnej.

Festyn rozpoczął się o godzinie 15:00 od rozstrzygnięcia konkursu plastycznego na wizerunek Emila von Behringa. Następnie przed publicznością zaprezentowali się uczniowie lokalnej szkoły podstawowej. Później przyszła pora na koncerty zespołów "Black and White" oraz Akustic. Wśród atrakcji dodatkowych znalazły się degustacja potraw, kiermasz rękodzieła, park zabaw dla dzieci oraz konkursy.

XII Festyn Behringowski w Ławicach zorganizowali: Fundacja im. Emila von Behringa, Rada Sołecka wsi Ławica, Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie, Ochotnicza Straż Pożarna w Ławicach, a honorowy patronat nad imprezą objął Wójta Gminy Iława.

Fot. Archiwum Gminy Iława.

REKLAMAPellet
REKLAMAogłoszenie

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3993 sekundy