REKLAMARafał Ryszczuk
REKLAMAOlszta

Sport

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 czerwca 2015, 11:33 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum organizatora.)

Miłośnicy biegania w Iławie będą mieli szansę na przygotowanie się do udziału w Półmaratonie Iławskim pod okiem jednego z najlepszych maratończyków w Polsce. Trening w naszym mieście poprowadzi Wojciech Kopeć.

Jak biegać tak, by się do tego sportu szybko nie zniechęcić i jak skutecznie przygotować się do udziału w półmaratonie lub maratonie - wiedzą m.in. na ten temat podzieli się ze wszystkimi chętnymi Wojciech Kopeć, który zaprasza osoby zakręcone na punkcie biegania na wspólny trening. 

Wojciech Kopeć to wybitny polski lekkoatleta, długodystansowiec, maratończyk, członek kadry narodowej w latach 2004-2006. Reprezentował Polskę na Mistrzostwach Europy Juniorów w Kownie oraz Mistrzostwach Europy Juniorów w biegach przełajowych w Tilburgu w 2005 roku. W latach 2004 - 2006 był wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski. Jest aktualnym brązowym medalistą Mistrzostw Polski w Półmaratonie.

Trening odbędzie się w środę, 17 czerwca, start o godzinie 16:00 w pobliżu iławskiej Hali Sportowo-Widowiskowej. W drugiej części spotkania sportowiec, który jest również zapalonym podróżnikiem, opowie uczestnikom o swoim trzymiesięcznym pobycie w Peru, gdzie przygotowywał się do sezonu, a także poznawał miejscowe tradycji i zwyczaje.

REKLAMANAJLAK

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Milka 1 ponad rok temu

    Witam.Czy udział w połmaratonie może wziąć osoba na wózku inwalidzkim,z dobrą kondycją? Pozdrawiam

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAbako2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5067 sekundy