REKLAMAPluszak
REKLAMAPatrz

Sport

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 czerwca 2015, 09:04 komentarzy 2

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. GKS Wikielec (facebook))

Zespół GKS-u Wikielec musi w dwóch ostatnich meczach, które drużyna ma jeszcze do rozegrania w tym sezonie, zdobyć dwa punkty. To wystarczy, by podopieczni trenera Marka Witkowskiego zapewnili sobie historyczny awans do trzeciej ligi.

Po remisie 1:1 wywalczonym z Pisą Barczewo w ostatnio rozegranej, 28 kolejce IV ligi, GKS Wikielec zwiększył swoją przewagę nad trzecim w tabeli Warmiakiem Łuktą, który przegrał swoje spotkanie z Granicą Kętrzyn 1:4. Zawodnikom GKS-u do historycznego awansu do III ligi brakuje jedynie dwóch punktów.

Najbliższa okazja do przypieczętowania awansu nadarzy się już w najbliższy piątek, 12 czerwca, kiedy to piłkarze "Gieksy" będą podejmować na własnym boisku Mrągowię Mrągowo. Zwycięstwo w tym meczu zagwarantuje wikielczanom jedno z dwóch miejsc w tabeli premiujących awans. Jeśli natomiast spotkanie zakończy się innym wynikiem niż wygrana, rozstrzygający będzie ostatni mecz w tym sezonie, który GKS rozegra w Lubawie z miejscowym Motorem w przyszłym tygodniu.     

Zawodnicy, trener i działacze klubu zapraszają kibiców na trybuny. Swój najbliższy mecz GKS rozegra z Mrągowią Mrągowo na stadionie w Wikielcu w piątek, 12 czerwca. Pierwszy gwizdek o godzinie 20:00. 

REKLAMANAJLAK
REKLAMAprofi

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~:) 2 ponad rok temu

    Przyjdź na mecz i powiedz to ludziom. W internecie można wszystko chuliganie

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~LIST OTWARTY 1 ponad rok temu

    My wieloletni i zasłużeni kibice Jezioraka apelujemy do tak zwanych kibiców ITR IŁAWA 2000 czy jak oni tam się nazywają,aby nie używali herbów Jezioraka .Jak chcecie " podróżować" po okolicznych wioskach i się ośmieszać to proszę bardzo ale nie w barwach Jezioraka . Nie po to wielu z nas walczyło przez wiele lat za Jeziorak żeby promować marę Jeziorak Iława a wy to wszystko chcecie popsuć. Chcecie kibicować PROSZĘ BARDZO ale jako ITR IŁAWA 2000 uszyjcie sobie flagi zamówcie szale ALE WARA od nazwy JEZIORAK . Chcecie być pośmiewiskiem zwiedzając okoliczne wioski GANIAJĄC się z wieśniakami PROSZĘ BARDZO ALE RÓBCIE TO jako ITR 2000 IŁAWA bo inaczej będzie ZILE i z niektórymi trzeba będzie porozmawiać na miesicie!!!!!!!!!!! pozdrawia JEZIORAK HOOLIGANS Podleśne,Gajerek

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4215 sekundy