REKLAMAgolebi dwor2
ZDZ

Sport

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 czerwca 2015, 06:39

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum klubu. )

Młodzi zawodnicy ITR-u Jeziorak Iława w dwumeczu okazali się lepsi od swoich rywali z Olimpii Elbląg. Zwycięstwo jest jednoznaczne z występem w finale Mistrzostw Województwa Trampkarzy. Zawodnicy z Iławy zmierzą się w Olsztynie z tamtejszym Stomilem. 

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie w ramach półfinału Mistrzostw Województwa Trampkarzy było dla młodzików z Iławy zwycięskie. Mecz rozegrano na stadionie przy Sienkiewicza w czwartek, 4 czerwca. Zespół z Iławy pokonał rówieśników z Elbląga 3:0. Trzy bramki dla ITR Jezioraka Iława strzelił Filip Witkowski.

- Mecz dla mojego zespołu bardzo dobrze się ułożył. Szybko strzelona bramka dała nam przewagę. Wynik tego meczu mógłby być wyższy, bowiem nie wykorzystaliśmy trzech dogodnych sytuacji podbramkowych. Zespół cały czas walczył, jestem zadowolony z postawy moich zawodników - komentował po tym spotkaniu trener Przemysław Gajewski. 

Spotkanie rewanżowe zostało rozegrane w niedzielę, 7 czerwca, o 15:00 w Elblągu. Trampkarze ITR-u tym razem ulegli miejscowej Olimpii 2:3. Zdobywcą dwóch bramek był Filip Witkowski. Tym samym to młodzi iławianie wygrali dwumecz i to właśnie oni awansowali do finału rozgrywek. 

W meczu o mistrzostwo województwa zawodnicy Jezioraka zagrają w Olsztynie z drużyną Stomilu.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWlodkowic
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAbako2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5238 sekundy