REKLAMAd&b
REKLAMAprofi

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Dariusz Ziółkowski (zdjęcie ilustracyjne). Zamówienie na nowe urządzenia na place zabaw w pięciu miejscowościach pod Iławą )

Urząd Gminy w Iławie planuje zakup i montaż wyposażenia placów zabaw w pięciu miejscowościach na terenie gminy wiejskiej.

Nowe urządzenia do zabaw dla najmłodszych mieszkańców mają wkrótce zyskać Mózgowo, Szałkowo, Skarszewo, Smolniki i Ławice.

Urząd chce zakupić następujące urządzenia: czworokąt wielofunkcyjny (1 szt.), huśtawki równoważne (3 szt.), bujaki sprężynowe (2 szt.), huśtawkę podwójną (1 szt.), drabinkę poziomą (3 szt.), pomosty rurowe (2 szt.), mostek ruchomy wolnostojący (1 szt.), tablicę informacyjną (1 szt.) oraz urządzenie zabawowe kółko i krzyżyk (1 szt.).

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie rozpoznania cenowego. Urząd na oferty czeka do 21 maja, a zatem do końca miesiąca powinniśmy poznać wartość zamówienia, a także wykonawcę, który dostarczy urządzenia i zamontuje je w w/w miejscowościach. 

REKLAMAPS QUALITY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.332 sekundy