ZDZ
REKLAMAprofi

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 kwietnia 2015, 12:41

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława.)

Fasadę Portu Śródlądowego przy ulicy Chodkiewicza w Iławie zdobią już układające się w napis "Port Iława" trójwymiarowe litery, które od wewnątrz będą podświetlane diodami LED. Praca neonów będzie regulowana za pomocą zegara astronomicznego. Jak zapewnia dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg, neony zaświecą jeszcze przed 15 maja, czyli przed datą ukończenia i przekazania do odbiorów wszystkich robót.

Przedstawiciel wykonawcy neonu, firmy Studio Martin z Lidzbarka Warmińskiego, z którym rozmawialiśmy telefonicznie, potwierdził, że w miniony poniedziałek, czyli 13 kwietnia, pracownicy przedsiębiorstwa ukończyli montaż neonowego napisu na budynku Portu Śródlądowego w Iławie. Praca neonów będzie regulowana za pomocą zegara astronomicznego. To jego ustawienia będą bezpośrednio wpływać na to, o której godzinie neony rozbłysną, a o której zgasną. Za ustawienia zegara odpowiedzialny jest już nie dostawca, a główny wykonawca inwestycji, który otrzymał wszelkie niezbędne instrukcje.

Kiedy więc po raz pierwszy zabłyśnie neon Port Iława?

- Wszystkie roboty przy budowie Portu Śródlądowego w Iławie mają zostać ukończone do 15 maja br. Nie ma żadnych opóźnień - powiedział nam dzisiaj Lech Tatarek, dyrektor Powiatowego zarządu Dróg w Iławie, czyli jednostki odpowiedzialnej za zarządzenie portem. - Neon zostanie włączony z pewnością jeszcze przed tą datą, czyli przed oddaniem wszystkich robót do odbiorów. 

Za wykonanie i montaż napisu trzeba było zapłacić łącznie 9 840 zł. Wykonawca udzielił 10-letniej gwarancji na litery i 5-letniej rękojmi na oświetlenie. 

Fot. Info Iława. Tak prezentuje się neon Port Iława, który znajduje się na wysokości górnego rzędu okien na tzw. Budynku G. Jest to budynek techniczno-socjalny Portu Śródlądowego w Iławie.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4865 sekundy