REKLAMAYasumi
REKLAMAPracownia

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława.)

Ruszyła rozbudowa cmentarza komunalnego przy ulicy Piaskowej w Iławie. Zadanie za nieco ponad 116 tysięcy złotych wykonuje za zlecenie miasta Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych "EKO". Roboty będą polegały przede wszystkim na postawieniu nowego ogrodzenia, budowie chodnika, niwelacji terenu oraz wykonaniu i pielęgnacji zieleni. 

Wyłoniony w drodze przetargu wykonawca, PUK "EKO", rozpoczął już realizację miejskiej inwestycji polegającej na rozbudowie cmentarza komunalnego w Iławie. Firm, które chciały podjąć się tego zadania, było aż 6, a najkorzystniejsza była właśnie oferta złożona przez iławską spółkę komunalną PUK "EKO", która zaproponowała najniższą cenę, nieco ponad 116 tysięcy złotych, a także zapewniła 3-letni okres rękojmi. O rozstrzygnięciu postępowania poinformowała 23 marca wiceburmistrz Mariola Zdrojewska. Wykonawca rozpoczął już roboty przy ulicy Piaskowej. Zgodnie w umową, ma je zakończyć do końca lipca br.

Oto zadania, jakie do tego czasu wykonają pracownicy "EKO": 

1) Przestawienie istniejącego ogrodzenia z siatki 2) Wykonanie tymczasowego nowego ogrodzenia z siatki 3) Wykonanie ogrodzenia z siatki w ramkach z kształtowników stalowych 4) Wykonanie chodnika z kostki brukowej betonowej na podbudowie betonowej 5) Roboty wykończeniowe polegające na niwelacji terenu wraz z wykonaniem i pielęgnacją zieleni 6) Budowa sieci wodociągowej.

Fot. Info Iława.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAchełmzyca
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6686 sekundy