REKLAMAd&b
REKLAMApluszak

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. KPP w Nowym Mieście Lubawskim)

Kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności grozi czterem mieszkańcom gminy Biskupiec, którzy kłusowali na jednym z okolicznych jezior. Amatorzy nielegalnego połowu ryb zostali zatrzymani na gorącym uczynku przez wspólny patrol policjantów i funkcjonariuszy straży rybackiej. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Zabezpieczono należący do nich sprzęt służący do nielegalnego połowu i ponad 100 kg ryb.

W środę, 4 marca, około godziny 19:00 w miejscowości Piotrowice na terenie gminy Biskupiec policjanci pełniący służbę razem z funkcjonariuszami Państwowej Straży Rybackiej zatrzymali czterech mężczyzn, którzy na jeziorze Trupel łowili ryby przy pomocy sieci.

- Okazało się, że mężczyźni nie łowili, tylko kłusowali - poinformowała st. sierż. Ludmiła Mroczkowska z nowomiejskiej komendy policji. - Wszyscy czterej mieszkańcy gminy Biskupiec, w wieku od 27 do 48 lat, zostali zatrzymani przez policjantów. Zabezpieczono także sprzęt służący do nielegalnego procederu: sieci rybackie i łódź oraz ponad 100 kg złowionych wcześniej ryb.

Teraz mężczyźni staną przed sądem i odpowiedzą za popełnione przestępstwo. Grozi im za to kara grzywny, ograniczenia lub pozbawienia wolności do lat 2.

TEMATY na sygnale
REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3365 sekundy