REKLAMACatering
REKLAMAprofi

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

Wczoraj w Nowej Wsi doszło do potrącenia pieszego. Poszkodowany mężczyzna był w stanie upojenia alkoholowego, ale dla przebiegu postępowania policyjnego nie będzie to miało znaczenia. To 42-latka, cofając, nie zachowała szczególnej ostrożności.

Do zdarzenia doszło wczoraj, tj. w środę, 5 marca, około godziny 14:15 na ulicy Szafirowej w Nowej Wsi.

- Kierująca samochodem osobowym marki Volksvagen Elżbieta B., 42-letnia mieszkanka powiatu nowomiejskiego, podczas wykonywania manewru cofania na drodze jednokierunkowej, nie zachowała szczególnej ostrożności, w wyniku czego doprowadziła do potrącenia pieszego - poinformowała sierż. sztab. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie. - Poszkodowany mężczyzna był pod znacznym wpływem alkoholu. Doznał złamania kości nosa.

Policja prowadzi w tej sprawie czynności, jednak fakt, że poszkodowany mężczyzna był pijany, nie będzie miał wpływu na przebieg postępowania. To kierowca, cofając, powinien zachować szczególną ostrożność. 

TEMATY na sygnale
REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4321 sekundy