REKLAMAOrange
REKLAMAPatrz

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie jest ilustracją tekstu.)

Aktem oskarżenia zakończyło się dochodzenie przeciwko 17-latkowi, który podczas odbywania praktyki zawodowej w jednej z lokalnych firm ukradł 50 litrów paliwa. Sprawca stanie przed sądem. 

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu iławskiej komendy pod nadzorem prokuratury prowadzili dochodzenie przeciwko 17-latkowi.

- Z ustaleń śledczych wynika, że w ciągu kilku miesięcy w jednej z lokalnych firm doszło do kradzieży 50 paliwa - poinformowała sierż. sztab. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie. - Funkcjonariusze rozpytali dokładnie zgłaszającego, przesłuchali świadków. Zebrany materiał dowodowy pozwolił wytypować i zatrzymać sprawcę. Okazał się nim Patryk Z. 17-latek był w tej firmie praktykantem. 

Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży. Teraz w najbliższym czasie ze swojego zachowania będzie musiał wytłumaczyć się przed sądem.

Kodeks karny za kradzież przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMAPS QUALITY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.389 sekundy