REKLAMACatering
REKLAMAmetroouse

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 marca 2015, 13:01 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. OSP Susz)

W piątek, 27 lutego, w Chełmżycy na trasie Iława-Susz pijany kierowca uderzył w przydrożne drzewo. Podczas kontroli policjanci ujawnili również, że mieszkaniec gminy Susz nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

W ostatni piątek, 27 lutego, w Chełmżycy na odcinku drogi wojewódzkiej nr 521 z Iławy do Susza wypadek spowodował pijany kierowca.

- Mieszkaniec gminy Susz, kierując samochodem osobowym marki nissan, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo - poinformowała sierż. sztab. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie. - W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że mężczyzna ma aż 1,8 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo, nie posiadał on uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, ponieważ miał aktualny zakaz.

W wyniku wypadku mężczyzna doznał ogólnych potłuczeń. Za niestosowanie się do orzeczonego zakazu sądowego grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości - 2 lata pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy nawet na 10 lat.

- Policjanci apelują, aby każdy reagował na niebezpieczne zachowanie innych uczestników ruchu drogowego - dodaje Joanna Kwiatkowska. - Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych. Każdy, nawet anonimowo, pod numerem telefonu 112 lub 997 może powiadomić najbliższą jednostkę policji o takim fakcie. Policjanci sprawdzą każdy sygnał.

REKLAMANAJLAK

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~zack 1 ponad rok temu

    Darmowy zabójca od siedmiu boleści...brak słów dla niezrównoważonych ...

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5528 sekundy