REKLAMAHullo
REKLAMASadek

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 lutego 2015, 13:06

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie jest ilustracją tekstu. )

Kary do 5 lat pozbawienia wolności grożą dwóm mieszkańcom powiatu iławskiego, którzy z terenu jednej z posesji w gminie Iława ukradli koła stalowe i aluminiowe wraz z oponami. Sprawcy zostali już zatrzymani, przedstawiono im zarzuty kradzieży mienia, do których się przyznali.

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Iławie zostali poinformowani, że w nocy z 24 na 25 lutego br. na terenie jednej z posesji w gminie Iława doszło do kradzieży pięciu kół stalowych oraz jednego aluminiowego wraz z oponami. Działania operacyjne policjantów podjęte zaraz po zgłoszeniu przez pokrzywdzonego doprowadziły do ustalenia sprawców przestępstwa. 49-letni Grzegorz L. oraz 52-letni Leszek U. zostali zatrzymani. Skradzione mienie zostało przez policjantów odzyskane w całości. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali. Teraz grożą im kary nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Za: KPP w Iławie.

TEMATY na sygnale
REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMApolzbyt
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.387 sekundy