REKLAMACatering
REKLAMAZielona aleja 2

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. susz.pl.)

W ostatnią środę, 25 lutego, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Suszu odbyła się roczna odprawa służbowa, podczas której podsumowano stan bezpieczeństwa na terenie gminy Susz. Wspomniano m.in. o tym, że gmina Susz w budżecie na 2015 rok zaplanowała środki w wysokości 40 tysięcy złotych na dofinansowanie zakupu nowego radiowozu.

W spotkaniu uczestniczyli Komendant Komisariatu Policji w Suszu, Joanna Soboczyńska, Komendant Powiatowy Policji w Iławie, Krzysztof Konert, jego zastępca, Waldemar Jackowski, burmistrz Susza Krzysztof Pietrzykowski oraz policjanci pełniący służbę w suskiej komendzie.

Podczas odprawy nadkom. Joanna Soboczyńska przedstawiła wyniki osiągnięte przez suską jednostkę oraz dokonała oceny stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie gminy Susz w ubiegłym roku. Określiła ponadto zamierzenia i cele komisariatu na rok 2015.

Pani komendant w swoim wystąpieniu skierowała także podziękowania do samorządu za przekazywaną pomoc i finansowe wsparcie suskiej policji. Warto w tym miejscu wspomnieć o tym, że Gmina Susz w budżecie na 2015 rok zaplanowała środki w wysokości 40 tys. złotych na dofinansowanie zakupu nowego radiowozu dla Komisariatu Policji w Suszu.

Informacja i zdjęcia: susz.pl. 

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMApolzbyt
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3973 sekundy