REKLAMAHullo
REKLAMAPatrz

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 lutego 2015, 10:04

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Dziś rano w Lubawie w płomieniach stanął samochód osobowy marki Fiat Coupe. Mimo szybkiej interwencji strażaków, auto niemal doszczętnie spłonęło.

Do zdarzenia doszło dzisiaj, tj. we wtorek, 24 lutego, około godziny 7:00 przy ulicy Kupnera w Lubawie. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z Lubawy.

- Zgłoszenie, które otrzymaliśmy, dotyczyło pożaru samochodu osobowego zaparkowanego przy ulicy Kupnera w Lubawie - poinformował mł. kpt. Krzysztof Rutkowski, oficer prasowy KP PSP w Iławie. - W momencie dojazdu na miejsce samochód cały objęty był płomieniami. Przy użyciu piany ugaszono pojazd, na szczęście nikt nie znajdował się w środku.

Mimo szybkiej interwencji strażaków, samochód niemal doszczętnie spłonął. Jeszcze przed przyjazdem Straży Pożarnej właściciel auta bezskutecznie usiłował opanować pożar.

Przyczyną zdarzenia mogła być wadliwa instalacja gazowa.

Autor filmu: Marian Żuchowski (e-lubawa.pl) Publikacja za wiedzą i zgodą autora.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.9685 sekundy