REKLAMAZDZ
REKLAMAPatrz

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 lutego 2015, 09:30

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie jest ilustracją tekstu.)

Policjanci Komisariatu Policji w Suszu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli pokrywę studzienki kanalizacyjnej. Do ich zatrzymania przyczyniła się czujna postawa funkcjonariusza suskiego komisariatu, który będąc w czasie wolnym od służby zwrócił uwagę na dwóch, znanych mu z widzenia mężczyzn, którzy na dwukołowym wózku przewozili metalowy krąg, ze śladami świeżej ziemi i trawy.

Kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny grozi dwóm mieszkańcom Susza, którzy w miniony weekend ukradli pokrywę od studzienki kanalizacyjnej. Dwóch mężczyzn, w wieku 23 i 26 lat, przewożących na wózku metalowy krąg ze śladami ziemi i trawy zwróciło uwagę policjanta, który w czasie wolnym od służby przechodził w pobliżu ul. Słowiańskiej w Suszu. Policjant natychmiast powiadomił funkcjonariuszy suskiego komisariatu, którzy przyjechali na miejsce. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że pokrywa studzienki została skradziona z ulicy Dworcowej.

Mężczyźni przyznali się do winy, za swoje zachowanie odpowiedzą teraz przed sądem. 

Za: KPP w Iławie

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3534 sekundy