REKLAMAprawnik24
REKLAMAOlszta

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 lutego 2015, 10:18

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie jest ilustracją tekstu.)

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 42 – letniej mieszkance Olsztyna, która okradła jeden z iławskich sklepów z biżuterią, wykorzystując chwilową nieuwagę ekspedientki. Dzięki sprawnej interwencji i sklepowemu monitoringowi kobietę zatrzymano jeszcze tego samego dnia. 

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o kradzieży sklepowej.

- Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce, gdzie ustalili, że kobieta w wieku 40-50 lat ukradła ze sklepu jubilerskiego cztery złote łańcuszki i złotą bransoletę, po czym oddaliła się - relacjonuje przebieg policyjnej interwencji sierż. sztab. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie. - Pokrzywdzona dodała, że moment kradzieży zarejestrowany został przez sklepowy monitoring. Oświadczyła także, że kiedy pokazywała kobiecie palety z łańcuszkami, sprawczyni wykorzystała jej chwilową nieuwagę, ukradła złotą biżuterię i uciekła.  

Dysponując dokładnym opisem kobiety, funkcjonariusze zaczęli przeszukiwać pobliski teren. W trakcie tych czynności właściciel sklepu jubilerskiego rozpoznał podejrzaną, którą zauważył w okolicy iławskiego dworca. 42- letnia mieszkanka Olsztyna została zatrzymana. Usłyszała już zarzut kradzieży, do którego się przyznała.

Policjanci odzyskali wszystkie skradzione przedmioty. 

Olsztyniance grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

TEMATY na sygnale
REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3489 sekundy