REKLAMAZDZ
REKLAMASKOK

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
W poniedziałek, 2 marca, Iławę odwiedzi znany dziennikarz i publicysta katolicki, Szymon Hołownia, znany również z roli konferanjsera popularnego programu typu talent-show emitowanego na antenie telewizji TVN. Hołownia w Iławie będzie promował swoje publikacje. Iławskie Centrum Kultury zaprasza na spotkanie autorskie z Szymonem Hołownią, znanym dziennikarzem i publicystą, autorem wielu książek. 

Szymon Hołownia to polski dziennikarz i publicysta zajmujący się tematyką religijną. Współpracował z największymi redakcjami prasowymi w Polsce, zarówno świeckimi, jak i wyznaniowymi, oraz radiem PiN i VoxFm. Na antenie TVP 1 prowadził program "Po prostu pytam". Obecnie jest publicystą tygodnika Newsweek Polska i dyrektorem programowym w religia.tv. To laureat Nagrody "Ślad" im. bp. Jana Chrapka 2007 (nominowany za "głęboką znajomość tematyki religijnej w połączeniu z doskonałą orientacją w świecie współczesnej kultury" oraz "stworzenie nowatorskiej na polskim gruncie formuły pisania o sprawach religijnych") oraz Nagrody Grand Press 2006 w kategorii wywiad za rozmowę z ks. prof. Jerzym Szymikiem "Niebo dla gołębi").
Spotkanie autorskie z Szymonem Hołownią odbędzie się w poniedziałek, 2 marca, o godzinie 17:00 w iławskim kinoteatrze "Pasja".
Wstęp na bezpłatne wejściówki do odebrania w Iławskim Centrum Kultury od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00.
Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książek oraz otrzymania autografu od autora.

REKLAMASadek

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.456 sekundy