REKLAMAZDZ
REKLAMApluszak

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 lutego 2015, 10:34

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

Do wypadku doszło dzisiaj, około godziny 9:30 na lokalnej drodze w pobliżu Kamienia Dużego pod Iławą. Kierowca osobowego Fiata z dużym impetem uderzył w przydrożne drzewo. 

W czwartek, 12 lutego, w pobliżu Kamienia Dużego doszło do wypadku drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego. Na miejsce zdarzenia zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego, Straż Pożarną oraz Policję. Funkcjonariusze ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Iławie wciąż prowadzą na miejscu zdarzenia czynności wyjaśniające. Dokładny przebieg i przyczyna wypadku nie są jeszcze znane.

- Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Fiat Punto mieszkanka Iławy na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przydrożne drzewo - poinformowała sierż. sztab. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie.

Kobieta, która kierowała autem, była jedyną osobą poszkodowaną w wyniku wypadku. Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował ją do Szpitala Powiatowego w Iławie. Kobieta prawdopodobnie nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Droga jest przejezdna w obu kierunkach.  

Fot. Info Iława. 

Wydawca portalu www.infoilawa.pl przeprasza osobę, która przypadkowo znalazła się na dalszych planach zdjęć ilustrujących zdarzenie drogowe z dnia 12 lutego 2015 roku , za publikację tychże zdjęć bez uprzedniego uzyskania zgody znajdującej się na nich osoby. Publikacja ta była wynikiem przeoczenia, a nie celowego działania.

REKLAMAPS QUALITY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3188 sekundy