REKLAMAprawnik24
REKLAMAOlszta

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 lutego 2015, 12:41

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum własne.)

Wczoraj kolejny nieletni mieszkaniec Iławy potrzebował pomocy służb medycznych w wyniku zażycia nielegalnych substancji odurzających. Karetkę wezwał kolega chłopca, który chciał odwiedzić go w miejscu zamieszkania. Zastał 16-latka nieprzytomnego, leżącego na podłodze.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 9 lutego.

- W dniu wczorajszym otrzymaliśmy zgłoszenie ze Szpitala Powiatowego w Iławie. Karetka przywiozła tam nieprzytomnego 16-latka - poinformował Tomasz Pesta, funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Iławie. - Nieprzytomnego chłopca zastał w jego miejscu zamieszkania jego kolega, który przyszedł go odwiedzić.

W szpitalu 16-latek oświadczył, że zażywał marihuanę. Policjanci przeprowadzili czynności w miejscu zamieszkania poszkodowanego.

- W wyniku przeszukania zabezpieczono 0,6 grama suszu roślinnego - mówi Tomasz Pesta. - Oględziny przy użyciu testera wykazały, że w badanej substancji znajduje się THC, co może świadczyć o tym, że jest to marihuana.

Funkcjonariusze nie mogli przesłuchać chłopca - lekarz uznał, że stan jego zdrowia nie pozwala na przeprowadzenie przesłuchania. W rozmowie z matką i lekarzem 16-latek nie chciał powiedzieć, skąd miał narkotyk.

Policjanci z Komendy Powiatowej w Iławie w tej sprawie skierowali już kompletną dokumentację do Sądu Rodzinnego i Nieletnich.   

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMASzkoła2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3805 sekundy