REKLAMAZDZ
REKLAMAmetroouse

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 lutego 2015, 09:27 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława.)

Podczas trwającego weekendu na odcinku drogi wojewódzkiej nr 521 z Iławy do Susza doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Dziś rano kierowca osobowego Renaulta w miejscowości Adamowo stracił panowanie nad swoim pojazdem i uderzył w drzewo. Wczoraj w nocy na łuku drogi pomiędzy Chełmżycą a Falknowem samochód ciężarowy z naczepą wypadł z drogi. 

ZDERZENIE Z PRZYDROŻNYM DRZEWEM

Lokalne służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku w Adamowie na odcinku drogi wojewódzkiej nr 521 dziś rano, chwilę przed godziną 6:00. Ze zgłoszenia wynikało, że w przydrożne drzewo uderzył samochód osobowy oraz że jedna osoba jest poszkodowana. Rzeczywiście, kierujący pojazdem marki Renault Scenic podczas jazdy stracił panowanie nad swoim pojazdem, zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora oraz usunięciu pozostałości powypadkowych z drogi.

Kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń. 

Fot. Info Iława

CIĘŻARÓWKA W ROWIE, KIEROWCA W SZPITALU

Do wypadku na tej samej trasie doszło również wczoraj (6 lutego) w nocy. W pobliżu miejscowości Falknowo na drodze wojewódzkiej nr 521 z drogi wypadł ciągnik siodłowy z naczepą. Pojazd znalazł się w przydrożnym rowie.

Do wypadku doszło na łuku drogi pomiędzy miejscowościami Falknowo i Chełmżyca. Ze zgłoszenia, które chwilę po godzinie 3 w nocy otrzymali iławscy strażacy, wynikało, że w rowie znajduje się samochód ciężarowy, a naczepa stoi w poprzek drogi, blokując przejazd, co służby potwierdziły na miejscu.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora, oświetleniu terenu akcji, kierowaniu ruchem i usunięciu pozostałości powypadkowych z drogi. 

- Kierujący z ogólnymi obrażeniami został przetransportowany do Szpitala Powiatowego w Iławie - poinformował mł. kpt. Krzysztof Rutkowski, oficer prasowy KP PSP w Iławie. - Pojazd został wyciągnięty z rowu przez specjalistyczną firmę.

Fot. OSP Susz

Panują trudne warunki drogowe, nawierzchnia jest dziś bardzo śliska. Apelujemy o ostrożność. 

REKLAMATom-bet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~baikonur 1 ponad rok temu

    Naprawdę nie wiem czemu na wyremontowanej drodze gdzie poruszaja sie samochody pozostawiano drzewa. To bardzo niebezpieczne. Miejsce drzew jest w lasach, parkach, drogach rowerowych i pieszych, ale nie tam gdzie pojazdy poruszają się ze znaczną prędkością.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4471 sekundy