REKLAMAYasumi
REKLAMAincome

Kultura

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 lutego 2015, 21:43 komentarzy 2

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. neonówka.pl.)

Znany i lubiany wrocławski kabaret Neo-Nówka wkrótce odwiedzi Iławę. Kabareciarze zaprezentują publiczności swój nowy program.

Występ odbędzie się w iławskiej Hali Sportowo-Widowiskowej w niedzielę, 15 marca, start o godzinie 20:00.

Kabaret przyjedzie do Iławy ze swoim nowym programem „Pielgrzymka do miejsc śmiesznych”. Tym razem wrocławianie zabierają widzów we wspólną podróż do miejsc, w których nic nie jest takie, jakie być powinno. W tym programie Neo-Nówka stara się zaskoczyć widza nową i czasami zaskakującą formą prezentowanych skeczy.

Spoiwem spektaklu są przedstawiciele różnych grup społecznych, którzy razem z widzami wędrują w poszukiwaniu celu swojej podróży. W programie zobaczycie wyraziste postacie, kąśliwe puenty i charakterystyczny dla Neo-Nówki pazur.
Nie zabraknie również tego, do czego Neo-Nówka zdążyła już widzów przyzwyczaić: autorskich piosenek i muzyki na żywo. Jak mawiają znawcy tematu: „Tego jeszcze nie grali”. To po prostu trzeba zobaczyć.

Bilety w cenie 50 zł można nabyć m.in. za pośrednictwem oficjalnej strony kabaretu www.neonówka.pl.

REKLAMATom-bet

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~iławianin 2 ponad rok temu

    Czy całe życie kulturalne Iławy musi ograniczać się tylko do nieustannych występów kabaretów dla kretynów oraz gwiazdeczek disco-polo ? Na dokładkę będziemy mogli z wątpliwą przyjemnością gościć już chyba po raz kilkunasty niejakiego pana Kowalskiego, który z grupą ciągle tych samych kumpli wykona barytonowo- basową prezentację tych samych co zawsze zaśniedziałych kawałków z różnych operetek, które kiedyś śpiewano dla kucharek, kelnerek i pomywaczek. Litości ! Kto w Iławie jest tak zakochany w tym panu Kowalskim, że już któryś tam raz z kolei funduje mu się finansowane całkowicie z miejskiej kasy wątpliwej jakości popisy "artystyczne"? A może ci, którzy są tak zdesperowani, że są w stanie wysłuchiwać dudniących występów tego pana i jego kumpli, niech sami opłacą z własnej kieszeni ich "kunszt" artystyczny ? A zaoszczędzone pieniądze można by przeznaczyć na stypendia artystyczne dla młodych, utalentowanych adeptów iławskiej szkoły muzycznej. Przynajmniej byłyby z tej kwoty, niepotrzebnie wyrzuconej w błoto na opłacenie trupy objazdowych chałturzystów, jakieś korzyści dla iławskiego życia kulturalnego.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Michał 1 ponad rok temu

    czy gdzieś w Iławie można kupić bilety? czy tylko przez www?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASprzątanie
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3751 sekundy