REKLAMACatering
REKLAMAmetroouse

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. KPP w Iławie.)

Mieszkaniec Gdańska niezbyt rozsądnie wybrał obiekt do wyładowania swojej złości. 54-latek szklaną butelką od piwa uszkodził przednią szybę zaparkowanego przed iławską komendą radiowozu, bo zdenerwował się na swoją znajomą. Za zniszczenie mienia, zgodnie z kodeksem karnym, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło wczoraj na parkingu przed Komendą Powiatową Policji w Iławie. Nieznany mężczyzna, idąc parkingiem, trzymał w ręku szklaną butelkę od piwa. W pewnym momencie z nieustalonej przyczyny podszedł do jednego z oznakowanych radiowozów i uderzył butelką w przednią szybę. Butelka się potłukła, a szyba została uszkodzona.

- Świadkami tego zdarzenia był policjant i funkcjonariusze straży miejskiej. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany i osadzony w policyjnej celi - poinformowała sierż. sztab. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie. - Sprawcą zniszczenia okazał się 54-letni Krzysztof K. Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Mieszkaniec Gdańska oświadczył, że bardzo się zdenerwował, kiedy otrzymał sms-a od swojej znajomej i złość „wyładował” na stojącym radiowozie.

54-latek przyznał się do popełnionego przestępstwa, za które odpowie teraz przez sądem. Dodał, że jest mu bardzo przykro, że doszło do takiej sytuacji. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

TEMATY na sygnale
REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4643 sekundy