REKLAMAKurza góra
REKLAMAZielona aleja 2

Kultura

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 stycznia 2015, 12:02 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
W marcu w Iławie wystąpi Teresa Werner, artystka znana z przebojów muzyki rozrywkowo-biesiadnej takich jak "Miłość jest piękna", Dałabym Ci, dała", czy "Kocham swoje morze". 

- Koncert w Iławie zaplanowany jest na 20 marca. Odbędzie się w Hali Sportowo-Widowiskowej - poinformował Mateusz Adamski z Wydawnictwa Muzycznego Eska, które jest wyłącznym przedstawicielem artystki w Polsce i za granicą. - Bilety będą do nabycia w cenie około 40 złotych. Szczegóły udostępnimy wkrótce. 

Takie informacje o artystce można znaleźć na jej oficjalnej stronie: 

"Teresa Werner pochodzi z Nakła Śląskiego.

- Odkąd pamiętam śpiew odgrywał dużą rolę w moim życiu: częste występy w szkole, regionalne konkursy muzyczne - wspomina artystka.

W wieku 16 lat zdała egzamin do Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" w Koszęcinie. Od tamtej pory muzyka stała się dla Teresy prawdziwą pasją. Występowała na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall, Broadway. Koncertowała na kilku kontynentach: Europa, Afryka, Azja, Ameryka Północna. W 1991 roku reprezentowała zespół „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, gdzie zajęła pierwsze miejsce. 
 Dziś nadal zajmuje się tym co kocha najbardziej. 

- Najważniejsze to wytyczyć sobie jasne życiowe cele i intensywnie dążyć do ich realizacji. W tym miejscu dziękuję wszystkim, którzy w większym lub mniejszym stopniu pomagają mi na drodze muzycznej i przyczyniają się do moich sukcesów - podkreśla Teresa Werner.

Teresa Werner jest jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Zaistniała dzięki takim przebojom jak "Miłość jest piękna", "Dałabym Ci, dała", "Kocham swoje morze". Jej piosenki oraz teledyski, których jest już ponad szesnaście regularnie emitowane są na antenach radiowych i telewizyjnych stacji: Radio Piekary, Radio Fest, Radio Katowice, Radio Plus, Radio Vanessa, Radio Hit, TVS, TVP, iTV. Artystka ma na swoim koncie nagrane dwie płyty CD oraz krążek DVD z dotychczasowymi wideoklipami. Album "Spełnić marzenia", którego premiera miała miejsce w 2012 roku uzyskał status Złotej Płyty. Teresa Werner ma w planach mnóstwo koncertów w kraju i za granicą, realizację kolejnych nagrań jak również wiele niespodzianek przygotowanych specjalnie dla swoich fanów, którzy od ponad roku prowadzą prężnie działający Oficjalny Fanklub artystki. 
Królowa jest tylko jedna!"ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAskup złomu

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~iławianin 1 ponad rok temu

    Mam nadzieję, że do występu tej kolejnej szmirowatej artystki, która "zagości" w iławskiej hali sportowej władze miejskie nie dołożą ani jednej społecznej złotówki. Czy naprawdę Iławy nie stać choć raz na kilka lat na spektakl jakiegoś utalentowanego i ambitnego artysty ? Kolejny występ jakiejś panienki wydzierającej się w rytm piosenki biesiadnej lub innego disco polo to już zbyt prostacki pomysł.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASzkoła2
Artykuł załadowany: 0.4372 sekundy