REKLAMAZDZ
REKLAMASadek

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 stycznia 2015, 12:37

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie jest ilustracją tekstu.)

O zastosowaniu dwumiesięcznego aresztu wobec Marcina A. zdecydował Sąd Rejonowy w Iławie. Mężczyzna podejrzany jest o zniszczenie dwóch przyczep kempingowych oraz przebicie opon i uszkodzenie zamka. Kodeks karny za to przestępstwo w warunkach tzw. "recydywy" przewiduje karę nawet do 7 i pół roku pozbawienia wolności.

Oficer dyżurny iławskiej policji otrzymał informację, że w jednej z miejscowości gminy Iława doszło do spalenia dwóch przyczep kempingowych. Funkcjonariusze pojechali na miejsce, gdzie ustalili, że sprawca poprzez podłożenie ognia dokonał spalenia dwóch przyczep kempingowych oraz wiaty. W trakcie dalszych czynności ustalili, że w tym samym okresie na terenie tej samej miejscowości w gminie Iława nieznany sprawca przebił opony w samochodzie osobowym oraz uszkodził zamek w jednym z lokalnych pensjonatów. Łącznie straty w wyniku tych uszkodzeń wyniosły prawie 11 tysięcy złotych. Funkcjonariusze, wykonując szereg czynności w tej sprawie, przesłuchując zgłaszających oraz wielu świadków, wytypowali osobę mogącą mieć związek z tymi przestępstwami. Sprawcą okazał się 32-letni Marcin A.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjne celi. Sąd Rejonowy w Iławie przychylił się do wniosku prokuratora o zastosowaniu wobec 32-latka tymczasowego aresztu. Teraz najbliższe dwa miesiące Marcin A. spędzi za kratkami. Za zniszczenie mienia w warunkach tzw. "recydywy"  grozi mu kara nawet do 7 i pół roku pozbawienia wolności.

TEMATY na sygnale
REKLAMAPS QUALITY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5975 sekundy