REKLAMAT-mobile
REKLAMAZielona aleja

Kultura

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 stycznia 2015, 13:38 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcia: Karol Synowiec.)

Piątkowy występ kabaretu Hrabi w Iławie był prawdziwym przebojem. Zainteresowanie mieszkańców tym wydarzeniem było tak duże, że w hali sportowo-widowiskowej zabrakło miejsc siedzących. Publiczność raz po raz wybuchała salwami śmiechu. 

Występ kabaretu Hrabi odbył się w iławskiej hali sportowo-widowiskowej w piątkowy wieczór. Nowy program formacji "Gdy powiesz TAK" spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem iławian, którzy mogli się przekonać, że małżeństwo mimo licznych kłopotów dnia codziennego, obfituje również w wiele zabawnych sytuacji. Członkowie kabaretu, chcąc nawiązać lepszy kontakt z publicznością, zachęcali widzów do aktywnego uczestnictwa w spektaklu i zapraszali ich na scenę. Podsumowując, był to spędzony w dobrej atmosferze wieczór pełen dobrej zabawy i inteligentnego humoru.  

REKLAMANAJLAK
REKLAMAprofi

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~fan...fatal 1 ponad rok temu

    nie ma co się dziwić... Hrabi to wszak kontynuacja wielkiego kabaretu POTEM

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5143 sekundy