REKLAMAprawnik24
REKLAMAOlszta

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 stycznia 2015, 13:54

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie jest ilustracją tekstu.)

Policjanci z wydziału kryminalnego iławskiej komendy prowadzili dochodzenie w sprawie ukrywania prawa jazdy przez 38 – latka. Mieszkaniec gminy Susz stracił uprawnienia do kierowania w 2009. Był zobowiązany do natychmiastowego zwrotu blankietu, ale ukrył dokument i nadal jeździł.

Iławscy policjanci zostali poinformowani o ukrywaniu prawa jazdy przez jednego z mieszkańców gminy Susz.

- Funkcjonariusze ustalili, że mężczyźnie w 2009 roku zatrzymano prawo jazdy z powodu wielokrotnego naruszenia przepisów i zasad ruchu drogowego i przekroczenia 29 punktów - poinformowała Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie. - Jednocześnie został on zobowiązany do natychmiastowego zwrotu dokumentu, czego nie uczynił.

W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że 38 – latek posługiwał się blankietem prawa jazdy, nie mając prawa nim rozporządzać i nadal kierował samochodem. Dopiero kolejne zatrzymanie 38 – latka, kiedy to przekroczył on dozwoloną prędkość, umożliwiło przekazanie starostwu zabezpieczonego dokumentu. Mężczyzna usłyszał zarzut ukrywania prawa jazdy. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.

Za: KPP w Iławie.

Red. Info Iława.

TEMATY na sygnale
REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4683 sekundy