REKLAMAHullo
REKLAMAOlszta

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 stycznia 2015, 11:20

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie jest ilustracją tekstu.)

Przed sądem rodzinnym i nieletnich odpowie 33 – letnia kobieta, która będąc pod wpływem alkoholu opiekowała się swoją małą córeczką. O pijanej matce poinformował policjantów ojciec dziecka. Teraz ze swojego zachowania mieszkanka Iławy będzie tłumaczyć się przed sądem.

Wczoraj do oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Iławie w godzinach wieczornych zadzwonił mężczyzna. Poinformował, że jego żona jest prawdopodobnie nietrzeźwa i opiekuje się ich małą córeczką. Funkcjonariusze od razu pojechali na miejsce, gdzie ustalili, że 33 – latka niedawno spożywała alkohol.

Policjanci wyczuli od kobiety silną woń alkoholu. To tylko potwierdziło, że kobieta jest pod wpływem alkoholu. Dziewczynką zaopiekował się ojciec. O zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

Źródło: KPP w Iławie

TEMATY na sygnale
REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.532 sekundy