REKLAMAd&b
REKLAMAPellet

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 stycznia 2015, 09:52

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie jest ilustracją tekstu. )

41-letni iławianin zadzwonił na policję z informacją, że miedzy nim a bratem doszło do awantury. Funkcjonariusze podjęli interwencję - na miejscu okazało się, że do żadnej awantury nie doszło, a zgłaszający po prostu czuł się samotny. Mężczyzna nie uniknie konsekwencji - za wywołanie fałszywego alarmu grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.

Do oficera dyżurnego iławskiej policji zadzwonił mężczyzna, który zgłosił awanturę z bratem.

- Funkcjonariusze pojechali na miejsce - poinformowała Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie. - Okazało się, że 41 – letni mieszkaniec Iławy chciał tylko porozmawiać. Mężczyzna oświadczył, że czuje się samotny i wymyślił historię z awanturą. Dodał, że chciał tylko z kimś porozmawiać. Od mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu.

Wkrótce Mirosław F. usłyszy zarzut wywołania fałszywego alarmu. Za to wykroczenie grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4542 sekundy