REKLAMAHullo
REKLAMApluszak

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 stycznia 2015, 10:09

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie jest ilustracją tekstu.)

Sąd rodzinny i nieletnich zadecyduje o dalszym losie 15-letniej mieszkanki Iławy. Nastoletnia uczennica nie wróciła do domu po szkole. Zaniepokojeni rodzice odnaleźli ją u koleżanki. Od córki wyczuli woń alkoholu i postanowili sami zaprowadzić ją na komendę. 

Wczoraj do oficera dyżurnego iławskiej policji przyszli rodzice z nastoletnią córką.

- Oświadczyli, że dziewczyna po szkole nie wróciła do domu. Dodali, iż znaleźli ją u koleżanki - poinformowała Joanna Kwiatkowska z KPP w Iławie. - Podczas rozmowy wyczuli od dziewczyny alkohol, dlatego postanowili ją zbadać. W trakcie badania okazało się, że dziewczyna w organizmie miała ponad 0,7 promila alkoholu. O zaistniałej sytuacji zostanie teraz powiadomiony sąd rodzinny i nieletnich.

Policjanci będą ustalać, skąd 15-latka miała alkohol i w jakich okolicznościach go wypiła. Za rozpijanie nieletnich kodeks karny przewiduje karę nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Za: KPP w Iławie

Red. Info Iława

REKLAMAPS QUALITY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3991 sekundy