REKLAMAZDZ
REKLAMAmetroouse

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 stycznia 2015, 12:07 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie jest ilustracją tekstu.)

Iławscy kryminalni wspólnie z prokuraturą zakończyli aktem oskarżenia dochodzenie przeciwko Mateuszowi W. Mężczyzna dwa razy podrobił umowę kupna - sprzedaży samochodu. Sprawa wyszła na jaw, gdy umowę przedstawił w Wydziale Komunikacji. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Iławie pod nadzorem prokuratury rejonowej prowadzili dochodzenie przeciwko mieszkańcowi Opola.

- Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna podczas zakupu samochodu osobowego na umowie kupna-sprzedaży podrobił podpis kupującego - poinformowała Joanna Kwiatkowska z KPP w Iławie. - Następnie, w krótkim odstępie czasu sporządził fikcyjną umowę kupna-sprzedaży w/w samochodu, na której tym razem podrobił podpis sprzedającego. Tak przygotowaną umową posłużył się podczas oddawania auta na skup złomu, a następnie w wydziale komunikacji celem wyrejestrowania w/w pojazdu.

Funkcjonariusze przedstawili już 24 – latkowi zarzuty. Teraz ze swojego zachowania mieszkaniec Opola będzie się tłumaczyć przed sądem. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

TEMATY na sygnale
REKLAMATom-bet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~wallander 1 ponad rok temu

    lewe dokumenty? po co sie narazac. przeciez w Polsce calkowicie legalne sa dokiumenty kolekcjonerskie, takie np jak proponuja na szybkieprawojazdy.pl - bardzo polecam :)

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.412 sekundy